Dodenval


Nederlands | 03-04-2024 |

9789052409399

Paperback / softback


€ 22,99


 Product store stocks

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 30,00




Korte beschrijving/Annotatie

Historische misdaadromans, voor de lezers van Niklas Natt och Dag.

Tekst achterflap

Brussel, 1924. De dochter van een rijke industrieel wordt vermoord aangetroffen, in haar eigen slaapkamer. Inspecteur Cyriel De Cruyenaere volgt de gebruikelijke sporen: een onbetrouwbare verloofde, de begunstigden voor de erfenis. Maar dan gebeurt er een overval op de Algemene Spaar- en Lijfrentekas met explosieven. Ook daar wordt de gerechtelijke politie gevraagd het onderzoek te voeren en dat leidt Cyriel naar het milieu van de anarchisten. Twee onderzoeken waarbij Pynaert en De Cruyenaere onder druk worden gezet om de zaken op te lossen.

Details

EAN :9789052409399
Auteur: 
Uitgever :VBK - Houtekiet
Publicatie datum :  03-04-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal :Nederlands
Status :Te verschijnen