Blijf op de hoogte!

Hier kan u zich snel en eenvoudig inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief.

Contact

U kan ons gemakkelijk contacteren door onderstaand formulier in te vullen. Wij bezorgen u snel zo snel mogelijk een antwoord op uw vraag of opmerking.

Adresgegevens

Klantendienst
bestellingen webwinkel

T: 0031 88 800 20 50
klantenservice@boekenwereld.com 

Redactie

Uitgeverij Houtekiet
Katwilgweg 2
2050 Antwerpen
T: 03 210 30 53

info@houtekiet.be

Uitgever

Els Wouters
ewouters@vbku.be
+ 32 (0)3 210 30 68

Acquirerend redacteur

Liesbet Depauw
ldepauw@vbku.be
+ 32 (0)3 210 30 57

Productiecoördinator

Mathieu Morret
mmorret@vbku.be
+ 32 (0)3 210 30 53

Senior accountmanager

Kim Hellemans
khellemans@vbku.be
+ 32 (0)494 52 35 60

Accountmanager

Tom Van den Corput
tvandencorput@vbku.be
+ 32 (0)497 03 26 15

Verkoop binnendienst

Marianne Poupaert
mpoupaert@vbku.be
+ 32 (0)3 355 28 36

Hans Tubbax
htubbax@vbku.be
+ 32 (0)3 355 28 42

Financiële gegevens

B.T.W.-B.E.-0464.705.521
R.P.R. Antwerpen