Amalia, Amalia

Amalia, Amalia

  • ISBN: 9789089244116
  • Publicatiedatum: 16/10/2015
  • Formaat: 14x22
  • Verkoopprijs: € 21,99
  • Status: Verschenen

Wanneer succesauteur Larsson terugkeert naar Götshammer stoten graafmachines op een schedel die te maken heeft met het geheim dat de inwoners van de kleine kustplaats al veertig jaar met zich meedragen. Daardoor zullen ongetwijfeld oude wonden opengereten worden. Iedereen kijkt afwachtend toe, maar probeert zich zo ver mogelijk uit het verhaal te houden.

De oudere inwoners, aangevoerd door de barmeid en zelfverklaarde grande dame Benedikt Hedlund, vermoeden dat Larsson als knaap indertijd getuige van een vreselijke voorval moet geweest zijn, maar angstvallig zijn mond hield. Ze vrezen dat zijn terugkeer om inspiratie voor een nieuw boek op te doen een drogreden is en dat hij het overschaduwde verleden komt uitklaren om rekeningen te vereffenen. Of heeft zijn terugkeer toch alleen te maken met Amalia, het meisje dat op zijn veertiende de hartstocht in hem wakker gemaakt heeft en al die jaren geen dag uit zijn hoofd is geweest?

Amalia, Amalia werd op locatie geschreven in het Hoge Noorden. Op maat voor de liefhebbers van Henning Mankell en Hakan Nesser. Willy en Steven Bogaerts - vader en zoon - schreven samen acht misdaadromans rond de eigenzinnige commissaris Bottu. Na Willy’s recente soloproject Mijn koninklijke minnaar, een boek over het klimongeval van Albert 1 dat in de kijker liep, verrassen de twee nu met een Scandinavische thriller.


De pers over Amalia, Amalia

'Een aanrader voor liefhebbers van spanning en romantiek in het mysterieuze Zweden.' Krant van West-Vlaanderen

Andere publicaties van deze auteurs

Amalia, Amalia (e-book)

Wanneer succesauteur Larsson terugkeert naar Götshammer stoten graafmachines op een schedel die te maken heeft met het geheim dat de inwoners van de kleine kustplaats al veertig jaar met zich ...


Mijn koninklijke minnaar

Professor Herman Somers, een gereputeerd historicus aan de Leuvense universiteit, en zijn zoon Matthias, een gerechtelijk patholoog, hebben een gezamenlijke hobby: misdaadromans schrijven. Onder het ...


Mijn koninklijke minnaar (e-book)

Professor Herman Somers, een gereputeerd historicus aan de Leuvense universiteit, en zijn zoon Matthias, een gerechtelijk patholoog, hebben een gezamenlijke hobby: misdaadromans schrijven. Onder het ...


Helium

Wanneer de boezemvriendinnen Moira en Gemma tegelijk verliefd worden op de meer dan twintig jaar jongere Antonio beseffen ze niet welke desastreuze gevolgen dat zal hebben. Al vlug blijkt hun vurige ...


Femmes fatales

Bloedmooie vrouwen en bloedstollende moorden In Leuven ontploffen er bommen die enorme schade aanrichten. Twee mannen worden vanuit de Sint-Pieterskerk gericht neergeschoten. Een vrouw ontsnapt op ...


Dodelijke begeerte

Als de politie na een moord in het Leuvens pension De Witte Lelie arriveert, is het lijk verdwenen. Het raadsel wordt nog groter wanneer die misdaad de aanzet blijkt tot een reeks vreselijke ...


Pervers

De brand in het kasteel van de excentrieke graaf Von Bonnerstorff legt een verleden bloot dat bol staat van passie en bedrog. Die brand was slechts een wreed sluitstuk in een reeks misdaden waarbij ...